Paramos gavimas

1,2 % PARAMA VILNIAUS R. NEMENČINĖS VAIKŲ DARŽELIUI

 

Mieli tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais vaikų darželiui skirtą 2 % GPM dalį. Malonu, kad skirdami savo paramą ir labdarą, Jūs prisidedate prie vaikų darželio tobulinimo: vaikų ugdymo(-si) sąlygų gerinimo, priemonių ir būtino inventoriaus įsigijimo. Kiekvieno Jūsų sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį – džiaugsminga dovana mūsų darželiui.

Ir toliau kviečiame ir maloniai prašome pasinaudoti proga ir paremti mūsų ikimokyklinę ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą vaikų darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos vaikų darželiui.

 

KAIP JŪS GALITE TAI PADARYTI?

Jeigu nusprendėte GPM paramą skirti Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželiui, tai daryti galima šiais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite FR0512(4) formą iš VMI svetainės https://www.vmi.lt/cms/formos?_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_formDate=1525693698017&p_p_id=stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_javax.portlet.action=search&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_title&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_code=FR0512&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_tax&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_revision=false  arba paspaudę ant failo FR0512(4) ir atsispausdinkite ją.

Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.

Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų skiriate vaikų darželiui. Įrašykite vaikų darželio duomenis. Banko duomenų pildyti nereikia.

Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

Užpildytą prašymą  išsiųskite į Mokesčių inspekciją adresu Neravų g. 8, LT-66401, Druskininkai .

ANTRAS BŪDAS. 1,2 % GPM dalį galite skirti Elektroninio deklaravimo sistemos svetainėje (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512(4) https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx)

 

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 303381239

Paramos gavėjo pavadinimas: Nemenčinės vaikų darželis

Adresas: Kranto g. 21, LT-15177, Nemenčinė

Banko pavadinimas: Medicinos bankas

Banko kodas: 72300

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT 207230000000130024

 

Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai.

Primename, jog prašymas pervesti 1,2 % pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2020 metų liepos 1 dienos.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ!