Pedagoginis personalas

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Pareigos Išsilavinimas Kvalifikacinė kategorija
1 Violeta Kimsevič Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Vyresnioji auklėtoja
2 Halina Bekionis Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštesnysis Vyresnioji auklėtoja
3 Agnieška Garnega Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
4 Aleksandra Račinskaja Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Mokytoja
5 Danuta Janickienė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
6 Tatjana Paketur Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštesnysis Auklėtoja metodininkė
7 Daiva Jucevičienė Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
8 Svetlana Černyševa Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
9 Natalija Jakovenko Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
10 Žana Janovič Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštesnysis Vyresnioji auklėtoja
11 Liudmila Gelažanskienė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Vyresnioji auklėtoja
12 Irina Stanska Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Mokytoja
13 Violeta Jackevič Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
14 Jolanta Šamatovičienė Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
15 Marina Miškunec Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Vyresnioji auklėtoja
16 Andžela Jačionienė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštesnysis Auklėtoja
17 Ilona Janovičienė Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Auklėtoja metodininkė
18 Alicija Jarmalkovič Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aukštasis Mokytoja
19 Ivanesa Žilevič Meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Aukštasis Muzikos mokytoja metodininkė
20 Natalija Šeluchovskaja Judesio korekcijos mokytoja Aukštasis Mokytoja
21  Jūratė Krylovičienė Lietuvių kalbos mokytoja Aukštasis Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
22 Asta Stupenkienė Socialinė pedagogė/ Lietuvių kalbos mokytoja Aukštasis Socialinė pedagogė/Lietuvių kalbos mokytoja
23 Žanna Ceiko Logopedė Aukštasis Logopedė

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio skyrius Rudausių daugiafunkcis centras

24 Erika Klimaševskaja Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Vyresnioji auklėtoja
25 Romualda Levinska Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą/Pagalbinė darbuotoja Aukštasis Vyresnioji auklėtoja
26 Dorota Tomaševska Koordinatorė/Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą Aukštasis Mokytoja
27 Dalija Vasiljeva Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą/Lietuvių kalbos mokytoja Aukštasis Mokytoja