Š. m. vasario 8 d. Nemenčinės vaikų darželyje buvo švenčiamos Užgavėnės – viena triukšmingiausių ir linksmiausių žiemos švenčių.UŽGAVĖNĖS

Šventės tikslas – suburti Nemenčinės vaikų darželio bendruomenę Užgavėnių šventimui, puoselėjant liaudies tradicijas ir papročius.

Vaikai su pedagogėmis iš anksto ruošėsi šiai šventei: gaminosi kaukes, mokėsi Užgavėnėms skirtų dainelių, žaidimų, šūkavimų, siekiant greičiau išsivaduoti iš šaltos žiemos gniaužtų. Šventė prasidėjo muzikos salėje, darželio pedagogių I.Žilevič, J.Kozlovskajos, V.Kimsevič, J.Šamatovičienės ir T.Paketur inscenizuota pasaka „Sparnuotas, gauruotas ir sviestuotas“. Vaikai susižavėję stebėjo linksmus personažus, klausėsi jų dainelių. Vėliau lauke visa darželio  bendruomenė vienai dienai tapo čigonais, ubagais, raganomis. Persirengėliai triukšmingai vijo šaltą žiemą: dainavo, šoko, žaidė, stebėjo „Kanapinio“  ir „Lašininio“ kovą,  su pasimėgavimu ragavo kepėjų keptų mielinių blynų. Deginant „Morę“, juokėsi ir triukšmavo, kad visi žiemos likučiai pabėgtų ir pavasaris greičiau ateitų.
Šventės tikslas – suburti Nemenčinės vaikų darželio bendruomenę Užgavėnių šventimui, puoselėjant liaudies tradicijas.

Vyr. auklėtoja J. Kozlovskaja