Aplinka

SAUGAUS EISMO MOKYMOSI KELIAS

Kad vaikai suvoktų teisingo ir saugus kelio taisyklės, darželio teritorijoje nubrėžta važiuojamoji dalis su pėsčiųjų perėja. Kelių eismo taisyklėms sutvirtinti yra įvairių kelio ženklų, kuriuos naudojame pamokų metu. Atkreipiame dėmesį į atskirų kelio ženklų formą ir spalvą. Aiškinamės, ką reiškia šie kelio ženklai ir kodėl jie tokie svarbūs. Vaikai mokosi taisyklingai kirsti kelią. Jie mėgsta žaisti kelyje su žaisliniais automobiliais, kurdami įvairias eismo situacijas.

MINI DARŽAS

Vaikų darželio teritorijoje įrengta daržo edukacinė aplinkos erdvė. Jos tikslas – sudaryti galimybę vaikams  per patrauklią veiklą, tyrinėti, analizuoti ir gebėti pažinti bei atpažinti darže augančius augalus. Stebėti augalų augimo procesą, suprasti sėjimo, daiginimo, sodinimo, auginimo ypatumus. Šioje edukacinėje erdvėje įrengtos pakeliamos lysvės, kuriose ugdytiniai turi galimybę auginti įvairias daržoves, prieskonines žoleles, vaistažoles ir uogų krūmus. Vaikams sudaryta galimybė patiems sėti, sodinti, stebėti jų augimo tarpsnius, susipažinti su augalų žydėjimo, vaisių bei uogų nokimo laiku. Augindami  ir tyrinėdami daržo augalus vaikai gilina  žinias ne tik gamtos, matematikos, dailės ir kitų dalykų bet ir tobulina įvairias kompetencijų sritys. O koks nuostabus jausmas skanauti savo darže užaugintų daržovių derlių!

SODAS

LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

Lauko žaidimų aikštelė įrengta darželio teritorijoje yra neatsiejama vaikų ugdymo dalis. Žaisdami lauke vaikai lavina savo kūną, ištvermę ir vikrumą, įgyja bendravimo įgūdžių, mokosi rasti bendrą kalbą vieni su kitais. Bėgiodami, šokinėdami, supdamiesi ir laipiodami jie lavina judesius, koordinacija, stiprina kūno raumenis. Visi žaidimų aikštelės elementai atitinka vaiko amžių, ūgį, svorį ir fizines galimybes. Vaikų darželio kiemelyje vyksta įvairūs edukaciniai, kūrybiniai užsiėmimai.

"MEŠKUČIŲ" GRUPĖS APLINKA

"KIŠKUČIŲ" GRUPĖS APLINKA