Apsilankymas Vilniaus krašto švietimo muziejuje

     Kovo 30 dieną „Voveriukų” grupės vaikai kartu su mokytojais lankėsi Vilniaus krašto švietimo muziejuje Ažulaukėje.  Nuo pat pradžių mus šiltai pasitiko muziejaus vadovas Marian Dzvinel ir muziejaus darbuotojai.

     Vaikams tai buvo pirmas apsilankymas muziejuje, tad pradžioje Marian Dzvinel supažindino su muziejaus istorija, papasakojo, kad muziejaus simbolis yra pelėda ir jų figūrėlių muziejuje yra labai daug. Vaikai aplankė senų knygų biblioteką ir kitus muziejaus kambarius. Su dideliu džiaugsmu ir nuostaba ugdytiniai apžiūrėjo muziejuje esančius eksponatus: rankinį skambutį, rašomąją mašinėlę, gyvūnų griaučius. Vaikai sėdėjo senoviniuose suoluose, lietė daiktus, kuriais naudodavosi jų močiutės ir seneliai. Labiausiai vaikams patiko senovinės lėlės, su kuriomis turėjo galimybę pažaisti.

     Po trumpos ekskursijos po kambarius vaikų laukė naujas edukacinis užsiėmimas. Muziejaus darbuotojos Irena Dzvinel ir Agata Valentinovič supažindino vaikus su šv. Velykų tradicijomis ir papročiais. Daug džiaugsmo vaikams suteikė Velykų žaidimai ir atvirukų puošimas rankų darbo modelinu.

     Dėkojame visiems muziejaus darbuotojams už įdomią kelionę į praeitį ir nepamirštamą edukacinį užsiėmimą.

Mokytoja metodininkė Tatjana Paketur

Jums taip pat gali patikti