,,AŠ JAU PRIEŠMOKYKLINUKAS‘‘

Spalio 18 dieną Nemenčinės vaikų darželio kieme po kojomis krito auksaspalviai medžių lapai,      o dangumi  ritinėjosi saulė, tačiau darželio priešmokyklinukai skubėjo ne į kiemą, o į šventę ,,Aš jau priešmokyklinukas‘‘. Į šventę susirinko visa graži darželio bendruomenė ir ne veltui, juk vaikai šventę pradėjo rateliu ,,Graži mūsų šeimynėlė…‘‘ Priešmokyklinio ugdymo pedagogės  D. Jucevičienė ir Ž.Janovič pasveikino visus priešmokyklinukus žengus svarbų žingsnį mokyklos link- pradėjus lankyti priešmokyklinę grupę, palinkėjo naujų įspūdžių, gerų draugų ir sėkmės.

Vaikai gražiai pasipuošę ir puikiai nusiteikę dainavo daineles ,,Augti mūsų daržely smagu‘‘, ,,Abėcėlė‘‘, šoko, deklamavo eilėraščius apie draugystę, gerus darbus, žinias…

Šventėje buvo ir staigmena. Vaikus aplankė kiškutis OPA, kuris žaidė žaidimus ir padainavo dainelę apie vitaminus.

Visi vaikai turėjo praeiti pro stebuklingus vartelius, kurie atvėrė stebuklingą priešmokyklinuko pasaulį.Vaikai skaitė pasižadėjimą, kuriame pažadėjo gražiai elgtis ir tinkamai pasirengti mokyklai. Visiems priešmokyklinukams buvo uždėtos kepurės, o darželio direktorė Ivona Voinič paliesdama ,,stebuklingu‘‘ pieštuku kiekvieno vaiko petį ,,palaimino‘‘ ir pasveikino tapus priešmokyklinuku.

O kokia šventė be dovanų? Visi vaikai gavo dovanų emblemas ,,Aš jau priešmokyklinukas‘‘ ir gražias knygutes.

 Džiaugiamės, kad Nemenčinės vaikų darželį papildė 35 lietuvių grupių priešmokyklinukai.

 

Nemenčinės vaikų darželio auklėtoja metodininkė Daiva Jucevičienė

Jums taip pat gali patikti