Bendruomenės sporto šventė Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje

 

     Nacionalinis renginys ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, minint Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-mečio jubiliejų, į savo renginių sūkurį įsuko ir Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio bendruomenę. Darželis yra pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla. Dėmesys čia ugdytinių sveikatos stiprinimui skiriamas nuolat: vaikai daug laiko praleidžia gryname lauke, yra krepšinio, futbolo būreliai, organizuojamos šventės, turnyrai ir kitos vaikų fizinį aktyvumą skatinančios veiklos.

     2023 m. balandžio 28 d. popietę vaikų darželyje įvyko bendruomenės sporto šventė ,,Mes su tėčiu ir mama esame sveika šeima“. Šventės tikslas – telkti vaikų darželio bendruomenę aktyvaus sporto pramogoms, populiarinti fizinio aktyvumo naudą ir malonumą stiprinant kiekvieno sveikatą.

     Renginys darželio kieme prasidėjo nuotaikinga ,,Piratų mankšta“, rankas ir kojas kilnojo visi – ir maži, ir dideli, pagaudami vis didesnį azartą aktyviai judėti. Įvairiose sportinėse rungtyse varžėsi grupių komandos, kurias sudarė grupės ugdytiniai, į šventę atvykę jų tėveliai ir mokytojos. Komandų dalyviai aktyviai sportavo rungtyniaudami įvairiose estafetėse su lankais, kamuoliais, šliaužė tuneliais, mėtė į taikinius kamuoliukus, traukė virvę, skraidino parašiutą… Kiekviena grupė į šventę atsinešė minkštą žaislą – savo grupės simbolį: ,,Meškučių“ grupė – meškiuką, ,,Boružėlių“ grupė – boružę… Šie žaislai tapo grupių solidarumo, draugystės simboliu – komandos jais keitėsi, žaislai tapo estafečių dalyviais.

    Sporto šventės organizatoriai renginio pabaigoje visiems susirinkusiems dėkojo už kartu smagiai praleistą laiką, už aktyvumą, iniciatyvos palaikymą, įteikė atminimo medalius ir diplomus. Šventės dalyviai neskubėjo skirstytis, būdami gryname ore, bendravo, pūtė balionus, šmaikštavo ir šėliojo. Organizatoriams beliko džiaugtis puikiai pavykusia švente.

 

Judesio korekcijos mokytoja Natalija ŠeluchovskajaJums taip pat gali patikti