BŪRELIAI

Anglų kalba. Programa „Funny English“

Mokytoja Irina kviečia vaikučius linksmai ir turiningai leisti laiką anglų kalbos užsiėmimuose, kurių metu vaikai žaidžia komunikacinius žaidimus, dainuoja daineles, dirba su specialiomis mokomosiomis kompiuterinėmis programomis anglų kalba. Didelis dėmesys skiriamas taisyklingai tarčiai, loginio mąstymo lavinimui. Jūsų vaikai pasieks puikių rezultatų, kuriuos su malonumu pademonstruos organizuojamose šventėse ir atviruose užsiėmimuose. 

Krepšinis

Viešoji įstaiga ,,Sostinės krepšinio mokykla“  ir treneris Visvaldas kviečia sportuoti ir patirti daug smagių emocijų, išmokti dirbti komandoje, dalyvauti šeimų šventėse ir renginiuose, žaisti darželinukų krepšinio čempionate.

Treneris: Visvaldas Gumbis Tel nr.: 867754501

Robotika

STEAM ir robotikos neformalaus ugdymo centras siūlo vaikams mokytis dirbti su LEGO® Education SPIKE™ robotų rinkiniais.

Būrelyje ugdysime smulkiosios motorikos įgūdžius, kritinį ir erdvinį mąstymą, kalbinius gebėjimus. Užsiėmimų metu vaikai konstruos įvairius robotus, mokysis skaičiuoti, susidurs su pirmosiomis problemomis, susijusiomis su juos supančiu pasauliu,  ir gebės jas išspręsti

Futbolas

Nemenčinės sporto klubas ir treneris Robert kviečia mergaites ir berniukus lankyti futbolo treniruotes. Užsiėmimai vyksta vaikų darželio sporto salės patalpoje. Vaikai, dalyvaudami treniruotėse, mokosi komandinio ir sąžiningo žaidimo, kūno ir kamuolio valdymo technikų.

Vaikai turės galimybę lankyti futbolą ir mokykliniame amžiuje, dalyvauti klubo organizuojamose varžybose ir stovyklose net tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šokiai

Šokio studija ,,Šokime kartu“ siūlo mokytis sportinių-pramoginių vaidybinių šokių, lietuvių liaudies folklorinių šokių bei kviečia į „Pabiručių“ šokio bei baleto pamokėles. Šiose pamokėlėse vaikai mokosi pirmųjų šokio judesių, ritmikos, laikysenos. Užsiėmimai vyksta žaidybine forma.

Molio lipdymas vaikams

Kviečiu mažuosius menininkus patirti molio lipdymo džiaugsmą! Užsiėmimo metu vaikai susipažins su moliu, sužinos apie naudojamus įrankius, medžiagas, mokysis molio formavimo, figūrų lipdymo, dekoravimo. Kursime, eksperimentuosime, semsimės įkvėpimo, bendrausime, bei mėgausimės!

Daugiau informacijos: el.p. marjana.trashka@gmail.com

Karate klubas ATEMI

Pagrindinė klubo veikla  karate treniruotės, seminarai, varžybos ir sporto stovyklos. Karate treniruočių metu dėmesys skiriamas vaikų bendram fiziniam pasirengimui, pusiausvyros ir koordinacijos lavinimui, lankstumui, vaikai mokosi karate kovos technikai ir įgauna kovinius įgūdžius. Sportuojant karate klube yra galimybė kelti savo kvalifikaciją, laikyti egzaminus, dalyvauti varžybose šalies ir tarptautiniu mastu. Su Jūsų vaikais dirbs profesionalus instruktorius, kuris kiekvienais metais kelia savo kvalifikaciją.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 865236655 (Valerijus Jarovojus)

Teatro užsiėmimai vaikams

BATS TEATRO STUDIJOS VADOVĖ  Aktorė Brigita Arsobaitė Dalgėdė

„Žinau, kokios naudos gali atnešti vaidinimai vaikams! Pratimai, kurių pagalba įvaldomas šis menas, suteikia daug kūrybinio džiaugsmo ir įtikėjimo, kad gali būti tuo kuo nori būti, būti toks koks nori būti. Sugalvoti savo pasaulį! Tai labai  stiprina pasitikėjimą savimi ir drąsą kurti savo įdomų gyvenimą!”

Kontaktai: Tel: +37067259440, el.p. batsteatrostudija@gmail.com