Edukacinis užsiėmimas ,,SVEIKI DANTUKAI“

Dantų priežiūros tema yra labai aktuali ne tik suaugusiems, bet ir patiems mažiausiems. Dauguma tėvų vaikų dantukais susirūpina per vėlai, todėl mažyliai neišvengia skausmingų apsilankymų pas stomatologą.

Siekdami atkreipti suaugusiųjų dėmesį į tinkamą dantų priežiūrą ir profilaktiką, ikimokyklinio ugdymo pedagogai S. Černyševa ir V. Jackevič, bendradarbiaujant su ,,Saulutės“ grupės ugdytinio mama Laura Bitkevičienė, pakvietė į Nemenčinės vaikų darželį ,,FUTURI DENTES VAIKŲ ODONTOLOGIJOS“ gydytojus-odontologus Julianą Montrimavičienę ir Dovilę Valukonienę.

2020 sausio 31d. lietuvių grupėse vyko pokalbiai-diskusijos ir  praktiniai užsiėmimai apie burnos higieną. Ugdytiniai dalinosi savo įspūdžiais ir patirtimi apie apsilankymus pas odontologus, domėjosi, kaip išlaikyti sveikus dantukus, kaip tinkamai juos valyti. Vaikai  susipažino su burnos higienos priemonėmis, mokėsi, kaip taisyklingai prižiūrėti savo dantukus, ant didžiulio dantų muliažo su šepetėliu mokėsi taisyklingai valyti dantukus. Kiekvienam darželinukui buvo padovanotas dantų šepetėlis ir  juokingi ,,balionėliai“.

 Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Jackevič

Jums taip pat gali patikti