Finalinis projekto ,,Kalėdinė garsų mozaika“ dalyvių susitikimas

          Vilniaus rajono švietimo įstaigų projekto ,,Kalėdinė garsų mozaika“ finalas  – 2023 m. sausio 11 d. Nemenčinės vaikų darželyje įvykęs baigiamasis visų projekto dalyvių susitikimas. Gerąja patirtimi apie vykdytas veiklas, pasisekimus ir naujas patirtis pasidalinti į susitikimą atvyko  Glitiškių vaikų darželio, Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos, Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio, Pagirių lopšelio-darželio ,,Pelėdžiukas“, Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio, Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ir, žinoma, Nemenčinės vaikų darželio mokytojos.

          Susitikimo dalyvius pasveikino renginio vedančioji – Nemenčinės vaikų darželio mokytoja Ilona Janovičienė. Mokytoja dėkojo projekto ,,Kalėdinė garsų mozaika“ koordinatorei Veslavai Šaripa už tai, kad radosi šis projektas, džiaugėsi jo aktualumu, tęstinumu, gyvavimu jau ne vienerius metus, akivaizdžia jo nauda ir sėkme visiems – ir dideliems, ir mažiems.

          Po gražios įžangos, visų kartu sugiedotų kalėdinių giesmių ir lietuvių, ir lenkų kalba, Nemenčinės vaikų darželio ugdytinių pasirodymų – dainų ir šokių – svečiams, įspūdžiais dalinosi kiekvienos įstaigos atstovės. Visų mokytojų pristatymai buvo įspūdingi, jautrūs, bylojantys apie tai, kiek nuveikta daug ir prasmingų darbų siekiant vieno gražaus visus vienijančio tikslo – puoselėti kalėdinio tarpušvenčio papročius ir tradicijas. Pedagogės buvo labai kūrybingos savo pristatymus pagyvindamos praktinėmis muzikinėmis užduotėlėmis, įtraukusios visus susirinkusius žaisti ir dainuoti, čia pat įgyti neįkainojamos unikalios patirties. Pedagogių pristatymai – akivaizdūs įrodymai, kiek daug įvairių, tradicinių ir netradicinių būdų ir formų varijuoja atskleidžiant papročių ir tradicijų puoselėjimo subtilybes.

       Nemenčinės vaikų darželio direktoriaus pavaduotoja Veslava Šaripa, projekto koordinatorė ir globėja, visoms mokytojoms ir jų atstovaujamoms švietimo įstaigoms dėkojo už aktyvų dalyvavimą, kūrybiškumą, įteikė padėkos raštus.

           Nemenčinės vaikų darželio direktorė Ivona Voinič visiems susitikimo dalyviams dėkojo už neišsenkančias pedagogų kūrybiškumo versmes, linkėjo, kad šis projektas, nesvarbu, kokį naują pavidalą įgautų, ir toliau klestėtų, visiems nešdamas tik gėrį ir naudą.

 

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio socialinė pedagogė
Asta Stupenkienė

 

Jums taip pat gali patikti