Gerumas mus vienija

Žmogaus ryšys su žmogumi – viena iš didžiausių socialinių vertybių. Aplink mus vis daugiau vienišų žmonių – tiek senelių, tiek vaikų, gyvenančių globos įstaigose.

Vilniaus r. psichologinė pedagoginė tarnyba kartu su Vilniaus r. švietimo įstaigų socialinių pedagogų metodinio būrelio nariais inicijavo gerumo akciją „Gerumas mus vienija”.  Akcijos tikslas – skatinti  tarpusavio supratimą, toleranciją, puoselėti gerumo vertę, pilietinę drąsą ir iniciatyvą, dalintis geromis idėjomis ir gerais darbais su kitais. Taigi, gerumo akcija – tai dar vienas priminimas, paraginimas ir galimybė mums visiems įsigilinti ir atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai trūksta mūsų dėmesio, šilto bendravimo, pagalbos.

Mūsų darželis įgyvendinti minėtą akciją pasirinko senelių globos namuose „Senevita“. Priešmokyklinio ugdymo grupė „Meškiukai“ visą savaitę kūrė žiemos atvirukus. Aplankė senelių globos namus su savo paruošta pasakų inscenizacija „Abecadło z pieca spadło“. Vaikai padovanojo seneliams tikrą koncertą: vaidino, deklamavo, dainavo, o pabaigoje įteikė savo kurtus atvirukus. Globos įstaigoje gyvenančių senelių akys prisipildė džiaugsmo ašaromis.  Parsivežėme daug emocijų. Džiaugiamės, kad galėjome praskaidrinti senelių kasdienybę savo nuotaikingu koncertu.

Už pagalbą rengiant akciją dėkojame priešmokyklinio ugdymo pedagogėms Agnieškai Makevič, Liudmilai Stajeckajai  ir meninio ugdymo pedagogei Ivanesai Žilevič.

Socialinė pedagogė Ilona Komarovska

 

 

Jums taip pat gali patikti