HELOVINAS 2021!!!

Spalio 28 dieną Rudausių daugiafunkciame centre vyko labai smagi Helovino šventė, kurioje dalyvavo darželio bendruomenė. Daugiafunkcio centro salė buvo papuošta atitinkama atributika  – voratinkliais, šakelėmis, šikšnosparniais, vaiduokliais, specialiomis šviesomis ir  apšviestais moliūgais, kad sukurti vaikams įspūdingą, magišką atmosferą.

Į renginį vaikai atėjo pasipuošę šventiniais kostiumais, kuriuos siuvo kartu su tėveliais. Ir ko čia tik nebuvo: siautė raganos, šoko ir dainavo velniukai, skraidė šikšnosparniai, vaiduokliai ir mumijos.

Šventėje pasirodė ragana, kuri vaikams papasakojo apie Heloviną ir jo tradicijas. Vaikai smagiai nusiteikę džiaugėsi savo aprangomis, žaidė judriuosius žaidimus, klausė pasakojimo, pokštavo ir linksminosi.

Šventinio renginio pabaigoje išmoko stebuklingą burtažodį, kurį ištarus stebuklingas ekranas pradėjo rodyti animacinį filmuką „Adamsų šeimynėlė“ .

Šventė buvo smagi, turininga ir suteikė daug teigiamų emocijų visiems renginio dalyviams. Šventės pabaigoje visi vaikai už nuostabius kostiumus buvo apdovanoti saldžiais prizais ir dovanėlėmis.

Renginio organizatorė Dorota Tomaševska

Jums taip pat gali patikti