Iniciatyva „Žaislų mainai“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti

     Kovo 20 dieną visame pasaulyje yra švenčiama „Pasaulinė Žemės diena“. Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, į visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas.
     Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.
     Sveikindami visus Žemės proga, Vilniaus r. Rudausių daugiafunkcio centro ugdytiniai dalyvavo iniciatyvoje „Žaislų mainai“, kurios iniciatorė buvo mokytoja Dorota.  Iniciatyvos tikslas –  seniems, nereikalingiems žaislams suteikti naują gyvenimą. Dažnai vaikai turi namuose pilną žaislų, kuriuos kasdien išmeta ir pakeičia naujais. Idėja buvo neišmesti, o atnešti į vaikų darželį ir pasikeisti su draugu.
     Iniciatyva puikiai pavyko, nes seni žaislai atrado naujus šeimininkus ir jaukius namus. Vaikai grįžo namo laimingi su naujais žaislais.

Mokytoja Dorota Tomaševska

Jums taip pat gali patikti