INTEGRUOTA VEIKLA „MANO TĖVYNĖ – LIETUVA“

Vasario 14 – 17 dienomis Nemenčinės vaikų darželio grupėse  vyko šventinės integruotos veiklos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Neformalioje aplinkoje vaikai kalbėjo apie meilę tėviškei, sveikino Lietuvą su gimtadieniu dainomis ir darbeliais.

Žiūrėdami PowerPoint pristatymą „Lietuva – tėvynė mūsų“ vaikai suprato, kad gimtinė prasideda mamytės glėbyje, šeimos rate ir suvokė žodžių „tėviškė“, „gimtinė“,  „tėvynė“ prasmę. Mažyliai džiaugėsi atpažindami skaidrėse savo darželį, gimtojo miestelio vaizdus, grožėjosi gamtovaizdžiais klausydami paukščių čiulbėjimo ir upelio čiurlenimo. Vaikai pamatė sostinės Vilniaus ir kitų didelių Lietuvos miestų vaizdus.

Tarsi keliaudami laiko mašina, vaikai nėrė į gilią praeitį ir nutylę klausėsi paslaptingos legendos apie Vilniaus įkūrimą. Žiūrėdami skaidres sužinojo, kaip atrodė, kaip rengėsi tais laikais lietuviai, pamatė kunigaikštį Gediminą ir geležinį vilką, iš senų graviūrų sužinojo, kaip buvo statomas ir kaip atrodė Vilnius senovėje bei grožėjosi šiuolaikiniais jo vaizdais.

Lai pražysta mažylių širdelėse meilė tėviškei, savo gimtajam kraštui.

Veiklą parengė ir vedė auklėtoja Svetlana Černyševa ir muzikos mokytoja Ivanesa Žilevič

 

Jums taip pat gali patikti