Interaktyvus pusdienis Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje

       Vilniaus r. Rudausių daugiafunkcio centro ugdytiniai Šv. Valentino pusdienį praleido Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje. Čia juos pasitiko informatikos mokytojas Mariuš Tumaš, kuris džiugino vaikus interaktyviomis veiklomis visą pusdienį.
            Mokytojas vaikams parodė ir paaiškino, kaip reikia dirbti su kompiuteriu, vaikai dirbo su „Paint“ programa ir atliko pirmą užduotį – parašė savo vardą širdelėje. Vėliau mokytojas palydėjo vaikus prie interaktyvių grindų, kur ugdytiniai išbandė įvairius žaidimus, grojo pianinu ir šoko ant vandens. Po žaidimų vaikų laukė ekskursiją po visą mokyklą. Mažieji užsuko į svečius pas pirmokus, jų mokytoja papasakojo kaip jie mokosi, kaip vyksta pamokos ir kas laukia mūsų priešmokyklinukų pirmoje klasėje. Taip pat užsuko ir pas vyresnius mokinius, pažiūrėti, kaip jiems sekasi. Po ekskursijos laukė įdomiausia dalis – širdelių gaminimas. Mokytojas parodė vaikams lazerį su kuriuo bus gaminamos širdelės. Vaikai susipažino su visu procesu, kaip kerpamos širdelės lazeriu, patys spaudinėjo mygtukus ir dalyvavo gaminimo procese. Nors procesas buvo ilgas, bet rezultatas nudžiugino visus vaikus, nes kiekvienas grižo namo su savo širdele, kur buvo parašytas vaikų vardas.
          Dėkojame Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijai už bendradarbiavimą, o informatikos mokytojui už interaktyviai praleistą pusdienį ir geras emocijas.

Jums taip pat gali patikti