Įspūdžiai po pirmosios pažinties su biatlonu

     Sausio 25 d. ,,Meškiukų“ grupės ugdytiniai, sėkmingo Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio direktorės Ivonos Voinič ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos direktoriaus Roberto Komarovskio bendradarbiavimo dėka, vyko į Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklą.
     Į darželį vaikų pasiimti atriedėjo Nemenčinės sporto mokyklos autobusas, iškart visus nuteikdamas linksmai pramogai. Atvykusius mažuosius išvykos dalyvius pasitiko sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski, treneriai Radoslav Aleksandrov ir Arnold Lepiochin. Iš pradžių vaikus pakvietė į ekskursiją po mokyklą: parodė sales, persirengimo kambarius, patalpas biatlono inventoriumi. Aktų salėje mažieji lankytojai apžiūrėjo jaunųjų sportininkų laimėtus trofėjus – taures, medalius, diplomus. Vaikai nuoširdžiai buvo sužavėti jų gausa ir įvairove.
     Po pirmosios, pažintinės, susitikimo dalies Nemenčinės sporto mokyklos šeimininkai mažuosius svečius kvietė į antrąją – sportinę pramoginę. Vaikai pasidalijo į dvi grupes. Vieni nuskubėjo šaudyti lazeriniais šautuvais, kiti – slidinėti. Slidinėjimo inventoriaus pasiūla sporto mokykloje buvo gausi mažiems vaikams, kiekvienam buvo parinktos reikiamo dydžio slidės, lazdos. Vėliau grupės keitėsi pramogomis.
     Patenkinti vaikų veidai, jų švytinčios akys ir garsus klegesys dalijantis patirtais įspūdžiais liudijo tai, kad planuota išvyka puikiai pavyko. Mažieji sportininkai tikino, kad čia dar būtinai sugrįš su savo tėveliais. Šis vaikų apsilankymas – pirmas rimtas žingsnis į jų biatlono pamokas sporto mokykloje.
      Dėkojame Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklai už turiningą viešnagę!

                                                     Judesio korekcijos mokytoja Natalija Šeluchovskaja

Jums taip pat gali patikti