,,Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“

Vykdant tarptautinį edukacinį projektą „Vaikų kelionė į pasakų ir vaizduotės pasaulį“, aktyvaus Nemenčinės vaikų darželio ir Balstogės  darželio Nr. 47 „Su Šypsena“ bendradarbiavimo dėka, lapkričio 30 d. lenkiškų grupių vaikai apsilankė Rusų dramos teatre, kuriame šįkart vaidino Vilniaus lenkų teatro studijos aktoriai.

Žiūrėjome visiems gerai žinomą ir populiarią pasaką „Pelenė“ – spalvingą istoriją, kurią puikiai žino visi ikimokyklinukai, nuo ​​pačių mažiausių iki vyresniųjų. Vyresni vaikai turėjo galimybę prisiminti žmonėms ir gyvūnams labai geros ir paslaugios mergaitės istoriją, o mažiesiems tai buvo pirmoji pažintis su šia nuostabia istorija. Gražūs kostiumai, ryškios dekoracijos, įvairi foninė muzika tik dar labiau stiprino teatro magiją, nukeliančią aktorių ir žiūrovą į pasakų šalį. Pelenės pavyzdys mus moko, kad verta tikėti savo svajonėmis. Iš pasakos sklinda amžina tiesa, kad už blogį visada bus baudžiama, o gėris nugalės. Vaikams tai buvo viena pirmųjų reikšmingų gyvenimo pamokų apie tam tikrų vertybių svarbą gyvenime: gerumą, darbštumą, kuklumą.

Ugdytinių džiaugsmas, jų pakili nuotaika ir nuoširdūs audringi plojimai vaidinimo pabaigoje aktoriams buvo geriausia padėka už jų darbą.

                                                                                               Mokytoja metodininkė Tatjana Paketur

Jums taip pat gali patikti