Kalėdinis mažųjų pianistų koncertas

Gruodžio 19 d. pavakare Nemenčinės vaikų lopšelio – darželio salėje skambėjo fortepijono garsai. Čia Kalėdines daineles tėveliams ir darželio darbuotojams atliko mokytojo Ryto Lingės Piano studijos jaunieji pianistai.

Jau ketvirtus metus Nemenčinės darželinukai Piano studijoje gali mokytis fortepijono pradmenų, išmokti išgirsti muziką ir juodai–baltais klavišais paskambinti įvairias lengvutes melodijas. Pasak R.Lingės, muzikos pamokos lavina ne tik klausą, muzikinius gebėjimus, bet ir vaizduotę, taip pat skatina kūrybiškumą, bendravimą.

Kasmet R.Lingės Piano muzikos studijoje skambinti pianinu mokosi būrys darželio vyresnių grupių vaikučių. Artėjant didžiosioms metų šventėms – Šventoms Kalėdoms ir Velykoms – mažieji pianistai koncertuoja tėveliams ir darželio darbuotojams. Taip pat jaunieji Piano studijos ugdytiniai, pramokę skambinti, koncertuoja darželio šventėse bei renginiuose, atstovauja darželiui konkursuose ir festivaliuose.

Sveikindamas su artėjančiomis šventėmis, mokytojas Rytas Lingė palinkėjo vaikučiams gražių dovanų, gražių švenčių, geros nuotaikos ir sveikatos, padėkojo darželio personalui už supratingumą ir geranoriškumą, o tėveliams – už pasitikėjimą ir dėmesingumą muzikos besimokančioms jų atžaloms.

Jums taip pat gali patikti