Konkursas „ Žaisliukas iš antrinių žaliavų pagamintas mūsų rankomis“

     Vasario 1d. Kovo 20 d. visa Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio ir Rudausių skyriaus bendruomenė dalyvavo konkurse „ Žaisliukas iš antrinių žaliavų pagamintas mūsų rankomis“, kurį organizavo Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio skyriaus Rudausių daugiafunkcio centro mokytoja Dorota Tomaševska.
   Konkursas turėjo kelis etapus. Pirmiausiai visą mėnesį vaikai, jų tėvai, mokytojai gamino savo rankomis žaisliukus iš antrinių žaliavų. Vėliau žaisliukai buvo demonstruojami parodoje, kurioje apsilankė komisiją ir išrinko pačius įdomiausius, kuriuos galima naudoti ugdymo procese. Tada vyko pats įdomiausiai etapas, vaikai galėjo žaisti su savo sukurtais žaislais ir žaidimais su draugais.
     Iš viso konkurse dalyvavo 78 ugdytiniai, jų tėvai ir mokytojos. Iš jų išrinkti 5 geriausi darbai, tai „Ferma“, kurią padarė Daniel Mazgis su mama Renata, „Kosmoso erdvė“ Oskar Lavrukaitis, „Vizažistės kampelis“ mokytoja Violeta Jackevič su ugdytiniais, „Karinė mašina“ Arnas Martinkevičius ir „Mini boulingas“ Edvinas Dacevič.
     Dėkojame visiems dalyviams už jų kūrybiškumą, visų darbai buvo įspūdingi, daryti iš širdies, o svarbiausia savo rankomis. Džiaugiamės, kad grupėse atsirado nauji žaislai, kuriuos padarė patys vaikai.

r

 

Jums taip pat gali patikti