Mokymai „Kaip efektyviai valdyti laiką“

„Tas, kuris kiekvieną rytą susiplanuoja dienos darbus,

 ir laikosi savo plano, turi savo rankose giją,

kuri išves jį iš labai įtempto gyvenimo labirinto“.

Viktoras Hugo

Bendradarbiaujant su Elektrėnų Švietimo paslaugų centru ir įmone „AM Konsultavimas“ mūsų įstaigoje vasario 4 d. buvo organizuotas seminaras „Kaip efektyviai valdyti laiką ir tapti sėkmingu žmogumi“. Seminare  dalyvavo ne tik pedagogai, bet ir kiti darželio bendruomenės nariai. Lektorius, Valdemar Chorostin, darbą organizavo 2 dalimis – teorine ir praktine. Lektorius supažindino klausytojus su laiko valdymo principais ir taisyklėmis. Tai pat aiškino, kaip tapti sėkmingu – strategiją ir taktiką, apie sėkmingo žmogaus bruožus, gerus įpročius ir jų svarbą mūsų gyvenime.
Darbuotojai pratybų metu bandė pritaikyti įgytas žinias praktiškai: kurti savo svajonių albumą, įvertinti ir  užpildyti savo „Gyvenimo rato” skiltis, teisingai iškelti ir formuluoti tikslus, uždavinius ir norus. Lektorius labai įdomiai, suprantamai, pagyvindamas dėstomą medžiagą gausiomis iliustracijomis ir pavyzdžiais, aiškino apie laiko valdymą, laiko valdymo taisykles ir laiko vagis, pasakojo apie neproduktyvų bendravimą ir, kaip jį nutraukti.

Refleksijos metu seminaro dalyviai dalinosi įgytomis žiniomis ir patirtimi, sakė, kad būtinai išbandys pasiūlytus metodus savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Seminaro tematika buvo labai aktuali,  naudinga ir atitiko lūkesčius.

Logopedės Vaiva Ašmonaitienė

Česlava Urbanovič

?

Jums taip pat gali patikti