Nemenčinės miesto vaikų bibliotekoje

Balandžio 12-osios rytas Nemenčinės vaikų darželio ,,Boružėlių“ ir ,,Smurfų“ grupėse buvo kupinas neįprasto bruzdesio ir nekantraus laukimo – kada gi jau į  biblioteką?

Kartu su grupių mokytojomis Irina Stanska, Alicija Jarmalkovič, Halina Bekionis iš anksto planuota ir taip ilgai laukta išvyka į Nemenčinės miesto vaikų biblioteką ugdytiniams žadėjo daug naujų įspūdžių ir potyrių…

Knygų namuose vaikus pasitiko bibliotekininkės Natalija Kežun ir Božena Kerul. Pažintinė kelionė po biblioteką prasidėjo edukacinio filmuko peržiūra. Pasižiūrėję filmuką, vaikai aktyviai su bibliotekininkėmis diskutavo apie tai, kaip knygas prižiūrėti, jas tausoti, kada ir kaip galima jų pasiimti ir kada reikia jas grąžinti. Darbuotojos aiškiai ir įtaigiai pasakojo vaikams apie knygų įvairovę, jų gausą ir pasirinkimo galimybes, atsižvelgiant į kiekvieno norus ir interesus. Vėliau ugdytiniai gyvai apžiūrinėjo, vartė įvairias knygas: dideles ir mažas, plonas ir storas, ilgas ir trumpas… Sužavėti, aikčiodami iš nuostabos ir netikėtumo, atsargiai vertė erdvinių knygų puslapius, spaudė įgarsintųjų, su melodijomis, mygtukus, ieškodami jau pažįstamų žodžių ir motyvų. Jaudulio, kalbų ir gerų emocijų tikrai nestigo! O edukacinės kelionės pabaigoje darbuotojos kvietė mažuosius lankytojus išsirinkti vieną iš velykinių simbolių – viščiuką ar zuikutį, dailiai jį nuspalvinti, patupdyti į ryškiai žalią žolytę.

Išvyka į Knygų namus pranoko visus būsimų jaunųjų skaitytojų lūkesčius. Nuoširdžiai dėkojame bibliotekos darbuotojoms už vertingą pamoką netradicinėje erdvėje. Tikime, kad mūsų laukia dar daug tokių smagių susitikimų ateityje!

                                 Mokytojos Irina Stanska, Alicija Jarmalkovič ir Halina Bekionis

Jums taip pat gali patikti

Užgavėnės

Užgavėnės – viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Tai žiemos palydų bei išvarymo švente. Antradienį

Skaityti daugiau »