NUOTRAUKŲ PARODA ,,PASIDARYK PATS‘‘

2021 m. kovo 1 d. – kovo 31 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis organizavo Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualią kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų nuotraukų parodą „Pasidaryk pats“. Parodą inicijavo ir organizavo: mokytoja metodininkė dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Daiva Jucevičienė, vyresnioji mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Irina Stanska ir socialinė pedagogė Dalija Vasiljeva. Virtualioje kūrybinių darbų parodoje dalyvavo 20 Vilniaus rajono švietimo įstaigų.

Parodos dalyviai pasirinkę kūrybinių darbų atlikimui antrines žaliavas  – sagas, įvairių audinių atraižas, popierių, įpakavimo dėžes, plastiką, stiklą ir pan., pasitelkę kūrybinę laisvę ir fantaziją pagamino ir prikėlė antram gyvenimui net 91 daiktą – žaislų, papuošalų, pieštukinių, namų, gėlių ir pan. Manome, kad, susikurti svarbiau nei turėti, nes – ,,čia aš, čia mano dalis…‘‘ Koks puikus jausmas žinoti, kad panaudodami antrines žaliavas mes parodėme meilę ir pagarbą gamtai ir žemei.

Nors paroda baigėsi, bet širdyje liko geras, šiltas jausmas –  kiek daug kūrybingų ir mylinčių žemę vaikų auga Lietuvoje… Nuoširdžiai dėkojame dalyvavusiems parodoje!

Parodos organizatorės

Plačiau: https://drive.google.com/file/d/1UKngCCNCn6fLlkqBaTkiOOL9GLnuNGrt/view?ts=60702d08

 

Jums taip pat gali patikti