Obuoliukas – vitaminų kamuoliukas

,,Pilnas sodas obuolių, ir mažų, ir didelių. O sode tarp obelaičių daug berniukų ir mergaičių. Kaip auksinių obuolių – ir mažų ir didelių…“

                                                                                           (Just. Marcinkevičius)

Šį rudenį mūsų – Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio – obelaitės sunokino gausų obuolių derlių, todėl Sveikatingumo ir sporto grupės narės nutarė pagarbą atiduoti jo didenybei OBUOLIUI.

Spalio 21-oji – Pasaulinė obuolio diena, todėl mūsų darželyje visą savaitę vyko Obuoliuko sveikuoliuko dienelės. Veiklos tikslas – turtinti vaikų žinias apie obuolį, jo naudą žmogaus organizmui. Su vaikais kalbėjome apie obuolio augimo ciklą. Mažieji smalsuoliai sužinojo, iš kur atsiranda obuoliai, kaip jie auga, dera, apie juose esančių vitaminų gausą. Lauke vaikai rinko gražiai prinokusius obuolius, dainavo smagias daineles apie juos, šoko ratelius, rungtyniavo linksmose estafetėse, kuriose taip pat karaliavo obuoliai: juos reikėjo surinkti, suskaičiuoti, surūšiuoti… daug įvairios smagios veiklos su jais nuveikti. Padirbėję fiziškai, vaikai skanavo obuolių, fotografavosi su raudonskruosčiais ir skubėjo į grupes, kuriose laukė dar daug įvairių  kūrybinių darbų obuolių tema.  Jo didenybė OBUOLYS buvo  vaikų pagerbtas jam gausiai dedikuojant savo sukurtus darbus, išgyvenant geras emocijas.

Kūrybiškas ,,Obuolio’‘ veiklų įgyvendinimas grupėse

Jums taip pat gali patikti