Pramoga-spektaklis ,,Močiučių Agotos ir Honoratos spurgos ir žagarėliai”

     Vasario 8 dieną Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje „Smurfų“ grupės vaikai kartu su savo močiutėmis ir seneliais linksmai atšventė „Riebųjį ketvirtadienį“. Šią dieną kiekvienas turi paragauti spurgos ar žagarėlio!

    Skirtingų kartų susitikimo tikslas – priešmokyklinukus supažindinti su nuo seno lenkų tautos papročiuose gyvavusia tradicija prieš gavėnią daug ir sočiai valgyti spurgų. Sumanyta šią tradiciją puoselėti kartu vaikų seneliais, nes būtent močiučių rankomis keptos spurgos geriausios ir skaniausios pasaulyje!

     ,,Smurfai“ savo močiutėms ir seneliams dovanojo nuotaikingą spektaklį ,,Močiutės Agatos ir Honoratos spurgos ir žagarėliai“. Jame vaikai vaidino jautriai, įsijautę į savo vaidmenis – kaip tikri aktoriai. Nuoširdžiai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, paruošė ir įteikė dovanų savo mylimiems seneliams, garsiai jiems dainavo ,,Ilgiausių metų“.

     Po spektaklio visi skanavo močiučių keptų žagarėlių ir spurgų. Tądien jos buvo itin gardžios! Visiems buvo linksma ir smagu būti drauge, džiaugtis vieniems kitų buvimu kartu, klausytis senelių pasakojimų.

 

                                                                                                     Mokytoja Halina Bekionis

Meninio ugdymo mokytoja Ivanesa Žilevič

Jums taip pat gali patikti