Projektas ,,Kalėdinė garsų mozaika”

Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. sausio 8 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje jau trečius metus iš eilės vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas ,,Kalėdinė garsų mozaika“.  Projekte dalyvavo Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai, jų šeimos nariai, pedagogai, meninio ugdymo mokytojai bei kiti bendruomenės nariai.

Sulaukiame 13 šventinių filmukų iš Vilniaus r. Kabiškių vaikų lopšelio-darželio, Vilniaus r. Riešės vaikų darželio, Vilniaus r. Rudausių daugafunkcio centro, Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio, Vilniaus r. Glitiškių vaikų lopšelio-darželio bei Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio. Džiaugiamės, kad į projekto veiklą įsitraukė ugdytinių šeimos, o taip pat Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija.

Iš dalyvių pateiktų video įrašų buvo sukurtas šventinis, projektą apibendrinantis filmukas, kuris yra patalpintas Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio internetinėje svetainėje bei Youtube socialiniame tinkle.

https://www.youtube.com/watch?v=tV527ENhjz0

Nuoširdžiai dėkojame visoms įstaigoms, mokytojoms, vaikams bei jų šeimoms už dalyvavimą projekte bei sukurtą šventinę atmosferą.  Iki kitų susitikimų!!!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veslava Šaripa

 

Jums taip pat gali patikti

Užgavėnės

Užgavėnės – viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Tai žiemos palydų bei išvarymo švente. Antradienį

Skaityti daugiau »