Projektas „Sniego karalystė“

„Žiema šalta tik tiems, kas neturi šiltų prisiminimų

 

Žiema – tai labai gražus ir smagus metų laikas. Veiklos šiuo metu tikrai nepritrūksta. 2019 m. sausio -vasario mėnesiais buvo inicijuotas bei įgyvendintas projektas „Sniego karalystė“. Vilniaus rajono 12 ikimokyklinio ugdymo įstaigų noriai įsijungė į šį projektą. Siekiant projekto tikslais – vaikai  tyrinėjo ledą, kūrė erdvinius statinius bei skulptūras iš sniego, žaidė judriuosius žaidimus lauke, lipdė iš sniego senius besmegenius, tvoreles, piešė ant sniego. Idėjos iniciatorė buvo auklėtoja-metodininkė Danuta Janickienė, kuriai talkininkavo projekto organizavimo  darbo grupė (pedagogės Violeta Jackevič, Natalija Šeluchovskaja ir Veslava Šaripa). Projekto įgyvendinimo metu visi dalyviai buvo puiki komanda: gebėjo bendrauti ir bendradarbiauti, dalytis patirtimi, idėjomis, įgytomis žiniomis, įgūdžiais. Buvo atsiųsta apie 100 gražių ir įdomių nuotraukų iš Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Projekto dalyviai pasidalino kūrybinėmis idėjomis, gerąja patirtimi, kaip galima turiningai ir įdomiai leisti laiką lauke žiema. Džiugu, kad atliekant įvairias veiklas kartu, vaikai patyrė daug džiugių emocijų, lavėjo kiekvieno vaiko saviraišką, kūrybiškumas bei pažinimo gebėjimai. Tyrinėdami  sniegą ir ledą ne tik laukė, bet ir grupėse, vaikai sužinojo daug naujo, atvėrė sau neregėtą, nuostabų pasaulį.

Tikimės, kad projekto veikla leido pajusti vaikams bei suaugusiems žiemos teikiamus malonumus. Organizatoriai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą projekte ir už šiltus  žiemos prisiminimus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veslava Šaripa

 

Jums taip pat gali patikti