Pyrago diena

Pyragų diena – tai „Išsipildymo akcijos“ dalis, kai kepami pyragai, jais vaišinamasi ir aukojama mažiesiems Lietuvos ligoniukams.

Nemenčinės vaikų darželis taip pat neliko abejingas šiai kilniai akcijai.

Vyresniosios auklėtojos Marina Miškunec ir Julija Kozlovskaja šiais metais pakvietė dalyvauti visuotinėje gerumo akcijoje ne tik darželio bendruomenę,  bet ir savo 6 ir 7 grupės vaikus, prie išsipildymo akcijos prisijungė ir Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio atstovai.

Su vaikais aptarėme reikalingus produktus ir kepinio gaminimo eigą. Auklėtojos kartu su vaikais paruošė tešlą, įvairiomis formelėmis išspaudė  sausainius, papuošė jas, o virtuvėje virėjos pašovė ruošinius į orkaitę ir…ištraukė gardžiai kvepiančius sausainius, kuriuos pamačius taip ir norėjosi iš karto paragauti. Vaikai savo sausainiais  ne tik patys gardžiavosi, bet ir tėveliams, gražiai supakuotus, nešė namo pavaišinti.

O atėjus pietų metui, atsikvėpti nuo darbų ir mintimis pabūti su sergančiais vaikais prisijungė ir visas mūsų darželio kolektyvas. Nors ir teko susimokėti už skanėstą, tačiau jautėmės ne tik sotūs, bet ir laimingi, nes kiekvienas su meile ir taip originaliai galėjome prisidėti prie šio kilnaus tikslo – padėti likimo nuskriaustiems vaikams.

2015.11.06

Nemenčinės vaikų darželio vyresniosios auklėtojos

 Julija Kozlovskaja ir Marina Miškunec.

Jums taip pat gali patikti