Pyragų diena

Pyragų diena – tai „Išsipildymo akcijos“ dalis, kai kepami pyragai, jais vaišinamasi ir aukojama mažiesiems Lietuvos ligoniukams.

Nemenčinės darželio  bendruomenė neliko abejinga šiai kilniai akcijai. Auklėtojos Marina Miškunec ir Žana Janovič pakvietė darželio bendruomenę lapkričio 7 dieną dalyvauti visuotinėje gerumo akcijoje. Rodos, paprasčiau ir būti negali: kepame patį mėgstamiausią savo pyragą, atsinešame jį pirmadienį į darbą ir visos kartu skanaujame, paaukodamos pinigėlių mažiesiems Lietuvos ligoniukams.

Nuo pat ryto darželio svetainė kvepėjo obuoliais, moliūgu, cinamonu, vanile, sūriu, šokoladu… Sunku buvo atsispirti ir neparagauti nors vieno pyrago gabalėlio. Visą dieną auklėtojos, jų padėjėjos skanavo pyragus ir aukojo pinigėlius. O pietų metą, atsikvėpti nuo darbų ir mintimis pabūti su sergančiais vaikais prisijungė ir direktorė, pavaduotojos ugdymui, pavaduotoja ūkio reikalams, logopedės, stalius bendrosios praktikos slaugytoja, virėjos. Gera pabūti kartu, pabendrauti, pasidalinti pyragų receptais. O svarbiausia, nors kiek prisidėti paaukojant mažiesiems ligoniukams.

Tikimės, kad kava ir šilta žalia arbata sušildė ne tik mus, bet ir vaikučius, kuriems linkime daug stiprybės ir geros sveikatos.

 

Nemenčinės vaikų darželio vyresniosios auklėtojos

 Žana Janovič ir Marina Miškunec.

Jums taip pat gali patikti