Respublikinis Projektas „Žaidimų laukas“

2019 m. rugsėjo 26 d. Nemenčinės vaikų darželio ugdytiniai dalyvavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio inicijuojamame kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“, skirtame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoms. Projekto idėją rėmė Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Projekto tikslas-skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje. Vaikai buvo skatinami išreikšti emocinę, socialinę ir meninę patirtį.

Darbo grupei buvo pateiktas užduočių sąrašas, iš kurio buvo pasirinktos 3 kūrybinės-meninės lauko erdvėje užduotis: 1. Keksiukai. 2.Ruduo ant tvorelės. 3. Ežiukai pievelėj.

Kadangi gamtinės medžiagos buvo gausus pasirinkimas, vaikai gebėjo atskleisti savo kūrybiškumą. Visiems užteko papuošimams, todėl vaikai buvo puikiai emociškai nusiteikę. Muzikiniame fone (M. K. Čiurlionio simfonija ,,Miške“) ugdytiniai komandoje veikė draugiškai. Padėjo vienas kitam. Džiaugėsi gautu rudeniniu estetiniu rezultatu. Dalyvavo gausus vaikų būrys.

Projektinės veiklos akimirkos bus patalpintos Projekto sklaidai sukurtoje Facebook grupėje Žaidimų laukas.

Dėkojame projekto organizatoriams už iniciatyvą.

Pedagogės dalyvavusios projekte:  Vaiva Ašmonaitienė, Česlava Urbanovič, Ivanesa Žilevič, Violeta Jackevič

Jums taip pat gali patikti