Seminaras ,,Ugdomosios ir terapinės priemonės ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme“

Lapkričio 30 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje vyko praktinio pobūdžio seminaras ,,Ugdomosios ir terapinės priemonės ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme“, kuriame dalyvavo būrys įstaigos pedagogų. Seminarą vedė Kauno pedagogų kvalifikacijos centro lektorės L. Jazbutienė ir I. Sosnovska.

Pedagogai įgijo psichologinių žinių, kaip spręsti tam tikras elgesio sunkumų problemas ugdymo procese naudojant smėlio, muzikos terapijas. Taip pat susipažino su moderniomis ugdymo priemonėmis, jas išbandė, įgijo žinių apie funkcionalios, emociškai palankios ugdymo aplinkos formavimo kriterijus ugdymo įstaigoje. Lektorės nepagailėjo patarimų pedagogams, kaip nepasiklysti priemonių gausoje ir atsirinkti būtiniausias, funkcionaliausias, o taip pat atsakė į visus rūpimus klausimus.

Seminaras buvo labai aktualus pedagogams. Pedagogai aktyviai dalyvavo diskusijose ir dalinosi savo darbo patirtimi, atliko praktines užduotis. Pabaigoje pedagogai dalinosi įgytomis žiniomis ir patirtimi, sakė, kad būtinai išbandys pasiūlytus metodus savo darbe. Seminaro tematika buvo labai aktuali,  naudinga ir atitiko lūkesčius.

Visi seminare dalyvę pedagogai gavo KPKC  pažymėjimus, patobulino mokytojo profesinę (ugdymosi aplinkos kūrimo) kompetenciją.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Agnieška Makevič

Jums taip pat gali patikti