,,Smerfy“ grupės išvyka į Vilniaus r. priešgaisrinę gelbėjimo tarnybąmo tarnybą

     2023 m. rugsėjo 20 d. ,,Smerfy“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai vyko į Vilniaus r. priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą Nemenčinėje. Tai buvo įsimintina ir vertinga patirtis visiems išvykos dalyviams!!! Vaikai buvo smalsūs ir susižavėję, širdys pilnos laimės.

     Gaisrinės stoties darbuotojai buvo labai draugiški ir paslaugūs. Jie supažindino vaikus su gaisrinės stoties veikla, parodė jiems, kaip veikia vandens siurbliai ir žarnos. Tai buvo informatyvus ir saugus būdas mokyti vaikus apie saugumą gaisro atveju. Vaikai su džiaugsmu stebėjo, kaip iš gaisrinės mašinos vandens žarnų srovena vanduo… Taip pat turėjo galimybę apžiūrėti ir pačiupinėti specialią gaisrininkų įrangą.

     Prieš išvykstant ugdytiniai padėkojo Tarnybos darbuotojams įteikdami grupės piešinių albumą, patys buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Vaikų  veiduose neblėso šypsenos! Tai tikrai buvo įdomus  edukacinis pasivaikščiojimas, kuris paliko nepakartojamų prisiminimų vaikų širdyse.

     Dėkojame tėveliams, padėjusiems organizuoti šią nuostabią išvyką.

 

Jums taip pat gali patikti

Wycieczka po mieście Niemenczyn ,,Domy i domki wokół nas”

Najjaśniejsze gwiazdy lśnią,                                                                                                  Najpiękniejsze domki są.                                                                                                  Najwspanialsze dzieci-cud,                                                                                                   Tam gdzie twój rodzinny

Skaityti daugiau »