Sportinė – muzikinė programa „Jūrų vilkai“

Nuo pat ryto Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio kieme – sujudimas: ruošiamės vaikų sporto šventei „Jūros vilkai“.  

Vaikų palaikyti susirinko ir sirgalių būrys: darželio darbuotojai, net kai kurių vaikų tėveliai ir mamytės. Skambant ritmingai muzikai į darželio kiemą įžygiavo ir prisistatė kiekvienos grupės komanda. Kiekviena komanda turėjo tam tikros spalvos juosteles, kurias užrišo ant rankos. Į sceną užlipo kapitonai – jūrų vilkai (auklėtojos), prisistatė vaikams ir pasisveikino su jais linksmai. Kapitonai paruošė vaikams daug įdomių sportinių – muzikinių užduotėlių.

Visi vaikai buvo kupini teigiamų emocijų ir padrąsinančių šūksnių savo komandos dalyviams. Visos grupės buvo apdovanotos prizais, kuriuos vaikai gavo žaisdami sportinius žaidimus, estafetes, ieškodami lobio ir pan.

Vaikų sporto šventė suteikė džiugių akimirkų dalyviams, svečiams ir darbuotojams, kartu leido pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą. Nors ir lijo nedidelis lietus, bet skambanti linksma muzika ir linksmi žaidimai, estafetės, bendravimas su kapitonais kėlė visiems nuotaiką. Mes, darželio pedagogai, tikime, kad vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose  skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą. 

Priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

Jolanta Kaušinytė

 

Jums taip pat gali patikti