Staigmena „Smurfų“ grupės vaikų mamytėms

Balandžio mėnesį „Smurfų“ grupės vaikai sulaukė neįprasto pasiūlymo – į svečius juos pakvietė vieno iš grupės ugdytinių  mama Agnieška. Belaukiant Motinos dienos šventės, Agnieška pasiūlė vaikams organizuoti edukacinę pamokėlę „Tapyba ant lėkščių“ ir padaryti mamytėms staigmeną – padovanoti joms savo rankomis tapytą spalvotą lėkštę.

Dirbdami grupelėse, ugdytiniai sužinojo apie tapytojo profesiją, susipažino su dekoravimo galimybėmis bei dirbtuvėje esančiais kūriniais. Toks susitikimas suaugusiajam – nemenkas iššūkis, įpareigojantis gerai apmąstyti, kaip suprantamai, žaismingai perteikti šio meno subtilybes vaikams, parodyti jas veikiant praktiškai… Tačiau kūrybinių dirbtuvių šeimininkei puikiai pavyko sudominti vaikus, sužadinti jų teigiamus jausmus ir gerą nuotaiką, leisti jiems pasijusti tikrais menininkais. Mažieji kūrėjai piešė ant lėkščių specialiais dažais bei flomasteriais.

Po įtempto, bet malonaus kūrybinio darbo, susėdę kartu, gerdami žolelių arbatą, edukacinės veiklos dalyviai noriai pasakojo linksmas istorijas apie save ir savo mamytes. Vaikai vis klausinėjo, ar galės dar kartą sugrįžti į šias kūrybines dirbtuves, ar galės kurti dovanas tėčiams?

Staigmena pavyko! Ugdytinių mamytės buvo maloniai nustebintos, negalėjo patikėti, kad jų atžalos sugebėjo iš baltų lėkščių sukurti tikrus meno kūrinius!

Nuoširdžiai dėkojame mamytei Agnieškai Kliukovskai už gražią iniciatyvą, malonų ir šiltą bendravimą bei bendradarbiavimą.

                                                   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veslava Šaripa

Jums taip pat gali patikti