Šv. Valentino dirbtuvės vaikams „Atvirukų gamyba“

          Vasario 13 dieną Vilniaus r. Rudausių daugiafunkciame centre vyko įdomios dirbtuvės „Atvirukų gamyba”, skirtos Šv. Valentino dienai paminėti.
          Mokytoja Dorota ir Dalija su vaikais aktyviai diskutavo apie meilę ir šventės prasmę, skatinant jų kūrybiškumą ir supratimą. Vaikai su džiaugsmu dalyvavo judriuose žaidimuose, kurie atspindėjo meilės temą ir bendrą šventinį jausmą. Braižant gražių žodžių „Širdelės“ žemėlapį, vaikai išreiškė savo minčių ir jausmų gausą apie meilę bei artimuosius. Gaminant spalvotus atvirukus su palinkėjimais tėveliams, vaikai išnaudojo savo kūrybiškumą ir meilę, norėdami padaryti šventę ypatingą. Renginio metu vaikai mokėsi bendradarbiauti, dalintis idėjomis ir išreikšti savo jausmus kūrybiškai.
          Vakare, su dideliu susižavėjimu ir laukimu, vaikai įteikė savo rankų darbo atvirukus tėveliams. Tėvai buvo sužavėti vaikų pastangomis ir kūrybiškumu, kuris atspindėjo jų meilę ir pagarbą. Šis renginys ne tik suvienijo vaikus, tėvelius ir mokytojas, bet ir skatino jų ryšį bei supratimą apie meilę ir šeimos svarbą. Visi dalyviai paliko renginį su šilta širdimi ir prisiminimais, kurie liks neišdildomi ilgai.

Mokytoja Dorota Tomaševska

Jums taip pat gali patikti

Wycieczka po mieście Niemenczyn ,,Domy i domki wokół nas”

Najjaśniejsze gwiazdy lśnią,                                                                                                  Najpiękniejsze domki są.                                                                                                  Najwspanialsze dzieci-cud,                                                                                                   Tam gdzie twój rodzinny

Skaityti daugiau »