Šventinė savaitė skirta Vasario 16-osios progai.

Nuo vasario 15 d. iki vasario 19 d. Nemenčinės vaikų darželio Rudausių daugiafunkcio centro skyriuje vyko ugdomosios veiklos skirtos paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Su vaikai  buvo paklausytas Lietuvos himnas. Aptarta kaip vadinasi bei kas jį sukūrė. Pabrėžta, jog tai yra ne daina, pagal kurią reikia šokti.

Paklausius Tautiškos giesmės su vaikais buvo aptartas Lietuvos valstybės herbas bei vėliava. Aptartas didžiausias Lietuvos miestas Vilnius bei svarbiausi ir žymiausi jame esantys statiniai. Aptarti ir kiti dideli miestai. Taip pat vaikai buvo supažindinti su Baltijos jūra bei taip vadinamu Lietuvos auksu – gintaru, kurį jūra išmeta į krantą per audras. Vaikai turėjo galimybę pačiupinėti gintarą savo pirštukai, pamatyti jį iš arčiau, kas sukėlė dar daugiau įspūdžių.

Savaitės eigoje vaikai sveikinant Lietuvą su gimtadieniu dainavo jai daineles, šoko ratelius. Buvo rengiamos meninės dirbtuvės, kurių metu vaikai darė mažas vėliavėles; trispalves širdeles; Lietuvos žemėlapį, kurį darant vaikai įtvirtino žinias apie didelius miestus.

Savaitės pabaigoje vyko viktorina, kurios metu vaikai galėjo įvertinti ant kiek gerai pažįsta savo gimtąjį kraštą.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Irena Danilevič

Jums taip pat gali patikti