Šventinė Velykų savaitė Nemenčinės vaikų darželyje

Šventinė Velykų savaitė 

Velykos – didžiausia ir linksmiausia pavasario šventė. Visi laukia Prisikelimo. Kai tik jį paskelbia švento Velykų ryto varpai visur prasideda linksmybės. Svarbiausia iš jų – Velykės su margučiais pasirodymas. Tad ir šventei reikia tinkamai pasiruošti.

Kovo 21-29 dienomis Nemenčinės vaikų darželyje vyko šventinė Velykų savaitė. Dalyvavo ugdytiniai, tėveliai bei pedagogai. Grupėse buvo organizuotos ugdytinių ir jų tėvelių Velykinių darbelių parodėlės. Vaikai buvo supažindinami su Velykų tradicijomis, margučių raštais. Pedagogai kartu su ugdytiniais sukūrė knygelę apie Velykų kiaušinį. Vaikai stebėjo pedagogų vaidinimą  ,,Velykų kiškučio nuotykiai“ ir žiūrėjo animacinį filmuką „Velykiniai kiškučiai“. Velykė su kiškučiu apsilankė visuose darželio grupėse šventinės savaitės pabaigoje. Tai suteikė vaikams daug džiaugsmo.

Auklėtoja metodininkė     N. Jakovenko

                                                                       Vyresnioji auklėtoja        V. Kimsevič

Jums taip pat gali patikti

Wycieczka po mieście Niemenczyn ,,Domy i domki wokół nas”

Najjaśniejsze gwiazdy lśnią,                                                                                                  Najpiękniejsze domki są.                                                                                                  Najwspanialsze dzieci-cud,                                                                                                   Tam gdzie twój rodzinny

Skaityti daugiau »