Tarptautinis projektas „Kalėdinė garsų mozaika“

Sausio 14 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje susirinko daugiau nei 100 ugdytinių ir 36 pedagogų iš 10 Vilniaus rajono švietimo ugdymo įstaigų bei Latvijos ir Baltarusijos Respublikos vaikų darželių. Tai buvo „Kalėdinės garsų mozaikos“ projekto baigiamasis renginys. Organizuojant šį kulminacinį susitikimą šeimininkai norėjo puoselėti gerą, seną tradiciją ir atskleisti kalėdinių giesmių grožį bei paskatinti visus dainuoti kartu. Kalėdinės giesmės skambėjo lietuvių, lenkų, rusų ir baltarusių kalba. Dainavimas yra tai, kas jungia ir vienija žmones, taigi nesvarbu, kokia kalba mes kalbame ir iš kur esame. Renginys ne tik pakėlė šventinę nuotaiką mažiems ir dideliems svečiams, bet ir sukėlė daug emocijų bei džiaugsmo.

Geriausia kalėdinė dovana – bendravimas. Projekto organizatoriai sudarė sąlygas švietimo įstaigų pedagogams iš įvairių kraštų pasidžiaugti praeitų metų pasiekimais bei kurti bendras idėjas naujiems mokslo metams. Renginyje svečiavosi Vilniaus rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijola Ragucka bei Vilniaus rajono Nemenčinės miesto seniūnijos inspektorė Violeta Podlipska. Renginyje dalyvavo medijų atstovas Zigmunt Ždanovič.

Kiekvienas projekto dalyvio atsiliepimas mums yra svarus ir svarbus.  Džiugina išsakyti šilti žodžiai Vilniaus r. savivaldybės muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkės dr. Vaivos Jucevičiūtės-Bartkevičienės ,,…visada labai norime sugrįžti! Nemenčinės vaikų darželio bendruomenė sugeba sukurti tokią atmosferą, kad jautiesi kaip namie su pačiais geriausiais draugais. …..Daug meilės ir širdies įdedama į šį renginį, kiekvienas kampelis išpuoštas, apgalvotos visos smulkmenos, kad vaikams būtų patogu…. Ir pedagogai sulaukia ne ką mažesnio dėmesio.“

Visoms dalyvavusioms įstaigoms buvo įteiktos padėkos, pedagogams – pažymos, o vaikams dovanėlės. Dėkojame visiems už gražius žodžius, Jūsų pakylėtą nuotaiką ir šilumą. Dėkojame, kad buvote su mumis. Tikimės, jog išlaikysime šią gražią tradiciją ir vėl susitiksime po metų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veslava Šaripa

Jums taip pat gali patikti