TOLERANCIJOS MIESTAS 2021

2021 metų Tolerancijos dienos simbolis  – Tolerancijos miestas.

 Minėjimui darželio bendruomenė ruošėsi iš anksto, bendradarbiaujant su ugdytinių tėveliais, kurie buvo labai aktyvūs ir geranoriški talkinti. Iš pradžių šeimoje – savo mažoje bendruomenėje – kartu su vaikais buvo ,,statyti“  ir dekoruoti namai, pagal kiekvieno norus, supratimą, išmonę… Namai, atnešti į darželį, buvo vienetiniai, visi skirtingi, tačiau be galo unikalūs, visi vienodai svarbūs ir ypatingi. Iš jų išaugo nuostabus, nepakartojamas mūsų bendruomenės TOLERANCIJOS MIESTAS!

O lapkričio 16 – ąją darželio ugdytinių grupės paeiliui leidosi į edukacinį pasivaikščiojimą po Tolerancijos miestą, pakeliui sustodamos keliose pažintinėse stotelėse: muzikos salėje socialinė pedagogė Asta ir logopedė Žana laukė vaikų diskusijai apie toleranciją, čia ugdytiniai žiūrėjo edukacinį filmuką apie Vilniaus miestą. Vėliau keliavo į įspūdingąjį pačių rankomis sukurtą Tolerancijos miestą. Jame klegėjo linksmi vaikų balsai, nuostabos ir susižavėjimo kupini žvilgsniai smagiai šokinėjo nuo vieno prie kito namelio… Pavargę vaikščioti ugdytiniai galėjo atsipūsti kūrybinėse dirbtuvėlėse ,,Dažau svajonių namą“.

Širdingai dėkojame renginio darbo grupei – judesio korekcijos mokytojai Natalijai, mokytojai, dirbančiai pagal ikimokyklinio ugdymo programą Aleksandrai, logopedei Žanai – ir ypač kūrybingiems, nepaprastai išradingiems mūsų ugdytinių Tėveliams – už bendrystę pilietinėje iniciatyvoje ,,Tolerancijos miestas“, už supratimą ir geranoriškumą, bendradarbiavimą ugdant vaikų pilietinį sąmoningumą.

 

                                                                             Socialinė pedagogė Asta Stupenkienė

 

Jums taip pat gali patikti