XX jubiliejinis „Pasakėlės iš darželio lentynėlės“ festivalis

,,Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“.
režisierius Konstantin Stanislavsky

     Gruodžio 8 dieną „Voveryčių“ grupės priešmokyklinukai dalyvavo XX jubiliejiniame „Pasakėlės iš darželio lentynėlės“ festivalyje Vilniaus Lenkų kultūros namuose. Jie pristatė inscenizaciją „Pasakų susitikimas“. Kiekvienas iš 19 darželinukų išbandė save aktoriaus vaidmenyje. Daugeliui vaikų tai buvo pirmas rimtas pasirodymas didžiulėje scenoje. Talentingi maži aktoriai drąsiai ir be jaudulio demonstravo savo gebėjimus.
    Didžiojoje scenoje susitiko skirtingų pasakų herojai: ožiukai su mama ožka, vilkas, fėja ir burtininkė, smurfai, nykštukai ir Snieguolė bei bitutė Maja. Pasirodymus vertino komisija, kurios sudėtis buvo ši: Lilija Kiejzik, Vilniaus Lenkų teatro studijos vadovė ir režisierė, Irena Litvinovič, Vilniaus Lenkų teatro meno vadovė, Krystyna Dzieržynska, Lenkų mokyklų Mokytojų asociacijos „Macierz Szkolna“ pirmininkė.
    Po pasirodymo mūsų maži aktoriai sulaukė karštų žiūrovų plojimų ir saldžių dovanėlių iš Kalėdų Senelio, o vertintojų komisija mums įteikė apdovanojimą. Vaikams tai buvo labai ypatinga ir įspūdinga diena. Be abejo, ji ilgai išliks ugdytinių atmintyje.

 

Mokytoja metodininkė Tatjana Paketur

Jums taip pat gali patikti