ŽIEDAI MAMAI

Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte ,,Žiedų ir kvapų pasaulyje‘‘, kurį organizavo Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio auklėtojos metodininkės Daiva Jucevičienė,

Natalja Jakovenko, vyresnioji auklėtoja Marina Miškunec ir auklėtoja Anžela Jačionienė sulaukė didelio susidomėjimo ir palaikymo. Projekte dalyvavo 8 Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos, net 28 pedagogai, ugdytiniai ir jų tėveliai. Naudojant įvairius metodus, būdus ir priemones vaikams buvo ugdomi ekologinio elgesio pradmenis, sudarytos palankios sąlygas tyrinėti, bandyti, stebėti, atrasti, kurti ir įgyti žinių bei patirties.

Įvairių veiklų metu buvo puoselėjamos vaiko dvasinės, kūrybinės galios, globojama gamta, ugdoma meilė aplinkiniam pasauliui, kuriamas grožis savo grupės, darželio aplinkoje.

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji pavasario žiedai atneš į žemę pačią gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną. Šia proga Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje buvo organizuota meninė – kūrybinė paroda ,,Žiedų puokštė, tau mamyte‘‘. Parodoje dalyvavo 17 įstaigos pedagogų, ugdytiniai ir jų tėveliai. Džiaugiamės, kad paroda sudomino ne tik visą darželio bendruomenę, bet ir kitas Vilniaus r. ugdymo įstaigas. Sulaukėme įamžintų nuotraukose gražių puokščių ir įdomių kūrybinių idėjų.

Labai smagu, kad savo brangiausią žmogų – MAMĄ sveikiname gražiausiu metų laiku pavasarį, o juk pavasaris – džiugina gražiausiais žiedais.

                          Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio auklėtojos metodininkės

                                 Daiva Jucevičienė ir Natalija Jakovenko

Jums taip pat gali patikti