Žiemos žaidimai

     Ilgai lauktas sniegas nudžiugino ir mažus, ir didelius. Taigi pasinaudodami šią progą, Vilniaus r. Rudausių daugiafunkcis centras ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla pakvietė vaikus ir jų tėvelius linksmai praleisti popietę drauge,  žaisdami smagius žiemos žaidimus.
    Renginys prasidėjo nuo mėgstamiausio vaikų žaidimo – „Lenktynės rogutėmis“. Vaikai su savo tėvais ir mokytojomis pasidalino į dvi komandas ir leidosi į slidinėjimo nuotykius, kuriais galėjo mėgautis ne tik mažiausi, bet ir suaugusieji. Tai puiki galimybė užmegzti stiprius šeiminius ryšius ir patirti geras emocijas. Vėliau visi įsitraukė į sniego gniūžčių mėtymo lenktynes. Toks bendradarbiavimas ir smagumas ne tik skatino fizinę veiklą, bet ir ugdė komandinį dvasingumą. Po rungtynių vaikai tėveliams parodė savo kūrybiškus statinius iš sniego ir papuoštus Sniego Senius. Vienas iš įdomesnių žaidimų buvo lobių ieškojimas sniege. Visi susirinkę dalyviai tyrinėjo aplinką, ieškodami paslėpto lobio ir bandydami atspėti, kur jis gali būti. Tai ne tik didino vaikų susidomėjimą gamta, bet ir mokė juos būti atidžiais ir pastebėti smulkmenas.
     Žiemos džiaugsmas sustiprino šeimyninius ryšius, skatino sveiką gyvenseną, vaikų kūrybiškumą ir paliko šiltus prisiminimus.

                                                                                                                                                                                                      Mokytoja Dorota Tomaševska

 

Jums taip pat gali patikti